? Yurtiçi kargolarınızı kargo takip numaranız ile alttaki form aracılığı ile sorgulayabilirsiniz. Kargo takip numaranızı boşluğa yazdıktan sonra “Sorgula” butonuna basın ve kargonuzu inceleyin.
[TABS_R id=113]

Gönderi numaramı bilmiyorum nasıl öğrenebilirim?

Yurtiçi Kargo Takip Formu

Kargonuz ilgili şube tarafından işleme alındığında genelde size takip numaranız SMS ile gönderilecektir. Eğer herhangi bir SMS gelmedi ise ilk alternatif takip kodunuzu gönderici firmaya yada kişiye sorup öğrenebilirsiniz. Bu da bir işe yaramadı ise Kargonuzun gönderici / alıcı bilgilerini belirterek Yurtiçi Kargo 444 99 99 numaralı çağrı merkezini arayarak gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.

Yurtiçi Kargom Nerede?

Teslimat süresi ise : 0 -600 km ye kadar mesefaye 1 günde teslim edilir , 600 km’den daha uzak mesafelere teslimat süresi en geç 2 gündür. Bu özellikler sadece “Yurtiçi Kargo”ya göre geçerli değil bütün kargo şirketleri için geçerlidir.

Yurtiçi Kargo Genel Merkez İletişim

Yurtiçi Kargo Adresi: Eski Büyükdere Cad. Ayazağa yolu Kargo Plaza, No.17,19 Maslak Sarıyer,İSTANBUL Tel: 0212 – 365 23 65 Fax: 0212 – 365 24 79
Resmi Web Sitesi : https://www.yurticikargo.com

Yurtiçi Kargo takip numarası ile yaptığınız sorgulamalarda bir sonuç alamıyorsanız yada numaranızın yanlış olduğunu düşünüyorsanız yurtiçi kargo müşteri hizmetleri (444 9999) yada en yakın kargo şubesini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.