? Trendyol Express Kargo Takip işlemi için aşağıdaki sorgulama alanına Trendyol Gönderi Numaranızı girip Sorgula butonuna basarak Trendyol Kargo Takip sorgulaması yapabilirsiniz. Gönderi numaranız 13 hanelidir ve rakamlardan oluşur. ( Örnek Trendyol Kargo Takip Numarası: 7333761949305 )

Trendyol Express Gönderi Numarası Öğrenme

Trendyol.com sitesinden aldığınız ürünlerin çoğu kendi kargo firması olan Trendyol Expres ile gönderilir. Gönderi Numaranızı bilmiyorsanız Trendyol’da oturum açtıktan sonra sırası ile;
[TABS_R id=89]

Trendyol Kargom Nerede?

trendyol express kargo takip formu

Hesabım > Siparişlerim > Sipariş Detayı sayfasına girerek Gönderi Numaranızı öğrenebilirsiniz. Gönderi Numaranızı öğrenmeniz için önce ürünlerinizin kargoya verilmiş olması gerekir.

Eğer Sipariş Detayı sayfanız aşağıdaki gibi ise kargo sorgulaması yapamazsınız. 1-2 gün beklemeniz ve kargoya verildi işaretinin yeşil olduğunu görmeniz gerekir.

Trendyol Kargo Nasıl Takip Edilir?

  • Mesaj içerisinde yer alan “Kargo Takip” başlığı altındaki link aracılığıyla kargolarını takip edilebildiği gibi,
  • Trendyol’un resmi internet sayfasında bulunan “Hesabım” bölümünün alt sekmesinde yer alan “Kargom Nerede” linki ile kargo takip işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.
Trendyol Siparişleri Ne Zaman Teslim Edilir?

Trendyol farklı kargo markaları ile iş birliğine sahip olup aşağıda listelenen gün ve saatlerde teslimatlarını gerçekleştirmektedir:

  • Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma Günleri: 09.00 – 18.00 arasında,
  • Cumartesi: 09.00 – 13.00 arasında hizmet sunmaktadır.
  • Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimat işlemleri gerçekleşmemektedir.

Trendyol sipariş takip işlemleri, yurt içinde yukarıda sıralanan gün ve saatlerde kolaylıkla gerçekleştirilebileceği gibi yaşanılan bir aksaklık veya olumsuzluk anında müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilme imkanı da sağlamaktadır.

Müşteri hizmetleri hem hafta içi hem de hafta sonlarında 08.30 ile 24.00 arasında hizmet vermekte olup müşteri hizmetlerine “(0 212) 331 0 200” telefon numarası yardımı ile kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Trendyol Sipariş Tahmini Teslim Tarihi Nedir ve Nasıl Öğrenilir?

Trendyol, Türkiye’nin her bölgesine sayısız markada ve çok sayıda ürün göndermesinden dolayı kargo işlemlerinde zaman zaman aksaklıklar oluşması oldukça normal bir durumdur. Kargoların teslim tarihleri arasında da yaşanılabilen değişikliklerden ötürü siparişleri kargoya teslim edilen kişilere belli bir zaman dilimini içeren Tahmini Teslim Tarihi verilmektedir. Siparişler bu tarih aralığında kişilere ulaştırılmaktadır.

Siparişlerinin Tahmini Teslim Tarihi’ni öğrenmek isteyen kişiler Trendyol’un resmi internet sitesinde Trendyol sipariş sorgulama sayfalarından kolaylıkla öğrenebilmektedir. Bu tarihin belirlenebilmesi içinse siparişlerinin kargoya teslim edildiğine dair bir bilgilendirme mesajı almaları gerekmektedir.

Trendyol Müşteri Hizmetleri :

DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi (Spine Plaza) No:243 İç Kapı No:19 Sarıyer/İstanbul

https://www.trendyol.com

Tel: 0 212 331 0 200

Fax: 0 212 332 18 93

Etiketler: trendyol kargo takip, trendyol express kargo, trendyol express kargo takip