Takip işlemini başlatmak için kargo takip numaranızı alttaki boşluğa yazın.

Sürat Kargo takip hizmeti için en doğru adres burası! Kargonuzun nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini kolayca takip edin. Türkiye genelinde tüm kargo şirketleri için hizmet veriyoruz. Sitenizde kargo takip kodunuzu girerek kargonuzun durumunu anında öğrenin.

[TABS_R id=87]

Sürat Kargo Hakkında

Sürat Kargo, Türkiye genelinde hızlı ve güvenilir kargo hizmeti sunan öncü kargo şirketlerinden biridir. Ülke genelinde yaygın bir şube ağına sahip olan Sürat Kargo, gönderilerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırarak sizin ve müşterilerinizin memnuniyetini sağlar.

Kargo Takip Süreci

Kargo takip süreci, gönderinizin alındığı andan teslim edildiği ana kadar geçen süreyi ve bu süre zarfında yapılan tüm işlemleri kapsar. Bu süreç boyunca gönderinizin hangi aşamada olduğunu takip edebilir, varış süresi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sürat Kargo Takip Numarası

Sürat Kargo takip numarası, gönderinizi takip etmenizi sağlayan özel bir koddur. Gönderinizi teslim aldığınızda size verilen gönderi makbuzunda yer alan bu numara ile gönderinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Takip numarası genellikle 13 haneli bir kod şeklindedir.

Sürat Kargo Takip

  • Sürat Kargo Nasıl Takip Edilir? Sürat Kargo takip numarasını “Kargo Takip Kodu” kutucuğuna girerek “Kargo Sorgula” butonuna tıklayarak sorgulama yapabilirsiniz. Sonuçlar doğrudan Sürat Kargo veri tabanından alınmaktadır.
  • Kargonuzun Durumunu Öğrenmek: Eğer takip numarası ile sorgulama yaparken sonuç alamıyorsanız veya numaranın yanlış olduğunu düşünüyorsanız, Sürat Kargo müşteri hizmetlerine (0850 202 0 202) veya en yakın şubesine başvurabilirsiniz.
  • Fiyat Bilgisi ve Teslimat Süresi: Kargo ücretleri gönderinin ağırlığına ve genişliğine göre değişebilir. Ancak Türkiye içi en hafif ve hacmi en küçük bir paket için standart ücret olarak 10-12 TL arasında olabilir. Teslimat süresi 0-600 km arası mesafede 1 gün, 600 km’den uzak mesafelerde en geç 2 gündür. Bu özellikler sadece Sürat Kargo için geçerli değildir, diğer kargo şirketleri için de geçerlidir.
  • Çalışma Saatleri: Sürat Kargo hafta içi 08:30-18:30, hafta sonu Cumartesi 08:30-15:30, Pazar kapalıdır. Ayrıca dini bayramlar ve resmi tatillerde hizmet vermemektedir.

Sürat Kargo takip sistemi sayesinde, gönderinizin durumunu kolaylıkla öğrenebilir ve teslimat sürecini takip edebilirsiniz. İster online, ister mobil uygulama üzerinden, ister telefonla müşteri hizmetlerini arayarak gönderinizi kontrol edebilirsiniz. Gönderinizin mevcut dur