MNG Kargo, Türkiye’de lojistik alanında hizmet veren önemli bir şirkettir. MNG Kargo, yurt içi ve yurt dışı nakliyat hizmetleri sunmaktadır. MNG Kargo Takip sistemi sayesinde, gönderdiğiniz ürünlerin nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini takip edebilirsiniz.

[TABS_R id=73]

MNG Kargo Takip sistemi, çeşitli yöntemlerle ürünlerinizin takibini sağlar. Bu yöntemler arasında, internet sitesi, mobil uygulama ve müşteri hizmetleri numarası gibi seçenekler yer alır.

MNG Kargo Takip sistemi sayesinde, ürünlerinizin nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini takip edebilirsiniz. Ayrıca, teslimat sırasında meydana gelebilecek problemler için de destek alabilirsiniz. MNG Kargo Takip sistemi, gönderdiğiniz ürünlerin teslimatını ve taşınmasını kolaylaştırmaktadır.

MNG Kargo Takip sistemi, internet sitesi üzerinden veya mobil uygulama üzerinden kullanılabilir. Bu yöntemler sayesinde, ürünlerinizin takibini anında yapabilirsiniz. Ayrıca, müşteri hizmetleri numarası üzerinden de ürünlerinizin takibini yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ekibi, ürünlerinizle ilgili olarak sorularınızı cevaplamak için hizmetinizdedir.

MNG Kargo Takip

Kargonuzun durumunu takip etmek için, MNG Kargo takip numarasını “Kargo Takip Kodu” kutucuğuna girin ve “Kargo Sorgula” butonuna tıklayın. Sorgulama sonuçları doğrudan MNG Kargo veri tabanından alınmaktadır. Eğer kargo takip numarası ile sorgulama sonucu alamıyorsanız veya numaranızın yanlış olduğunu düşünüyorsanız, MNG Kargo müşteri hizmetleri (444 06 06) veya en yakın şubenizi arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

MNG Kargo Hakkında

MNG Kargo, 2003 yılında kurulmuş olan Türkiye’nin lider kargo şirketlerinden biridir. Şirket, 850’den fazla şubesi, 27 aktarma merkezi, 35 minihub, 14 bölge müdürlüğü, 11.000 çalışanı ve yaklaşık 3,500 kara taşıma aracı ile Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna ve dünyada 220 farklı ülkeye hizmet vermektedir.

Kargo ücretleri genellikle gönderinin ağırlığına ve genişliğine göre değişir. Ancak, hafif ve hacmi en küçük bir paket için Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna standart ücret olarak 10-12 TL arasında olduğu söylenebilir. Teslimat süresi 0-600 km arası mesafede 1 gün, 600 km’den daha uzak mesafelerde en geç 2 gündür. MNG Kargo genel olarak hafta içi 08:30-18:30, hafta sonu cumartesi 08:30-15:30, pazar günleri ise kapalıdır. Ayrıca, MNG Kargo dini bayramlar ve diğer resmî tatillerde hizmet vermemektedir.

MNG kargo takip

Mng gönderi sorgulama

Mng kargo