KARGOMsende kargolarınızı kargo takip numaranız ile anında sorgulayın ve canlı olarak takip edin. KargomSENDE takip numarası rakamlardan oluşur ve alttaki formu kullanarak takip edebilirsiniz.

[TABS_R id=120]

KargomSende Hakkında

E-ticaret satışı yapan firmalara, doğuştan dijital yeni nesil dağıtım hizmeti veriyoruz. Turkuvaz Dağıtım Pazarlama A.Ş.’nin 1.350 araçlık filosuyla, 81 ilde 25 binden fazla satış noktasına, her gün 70 bin km’den fazla yol kat ederek gerçekleştirdiği yarım asrın üzerindeki dağıtım tecrübesinden aldığımız güç ile “sektördeki en iyi müşteri deneyimini” rekabetçi fiyatlarla sunmaktayız.

Tüm Türkiye ‘de, 5 bölge müdürlüğü, 145 dağıtım merkezi ve son teknoloji ile zenginleştirilmiş alt yapımız kanalıyla, gönderilerin alıcıların istediği adrese, istediği kişiye ve istediği zamanda teslimatını sağlayarak yeni nesil dağıtım hizmeti sunmak için Kasım 2020’de yola çıktık.

KargomSende Nasıl Takip Edebilirim?

KargomSende takip numarasını aşağıda ki “Kargo Takip Kodu” kutucuğuna girdikten sonra “Kargo Sorgula” butonuna tıklayınız. Sistem kargo sorgulama işleminizi tamamladığında sonuçlar sayfada görüntülenecektir. Sorgulama sonuçları doğrudan KargomSende veritabanından alınmaktadır.

KargomSende Nerede

KargomSende takip numarası ile yaptığınız sorgulamalarda bir sonuç alamıyorsanız yada numaranızın yanlış olduğunu düşünüyorsanız KargomSende müşteri hizmetleri 0850 577 3333 yada en yakın kargo şubesini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

KargomSende Çalışma (Mesai) Saatleri

Hafta içi : 08:00 – 19:00 Hafta sonu Cumartesi : 08:30 – 15:30 Pazar : Kapalı / Ayrıca KargomSende dini bayramlarda ve diğer resmi tatillerde hizmet vermemektedir.
Bu saatler genel iletişim ve hizmet saatleridir.Kargo teslim süreleri ise bulunduğunuz yerde ki personele bağlı olarak saat 19:00 ve 21:00’e kadar uzayabilir.

KargomSende Genel Merkez İletişim

Güzeltepe Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:29/1/1 34076. Eyüpsultan – İstanbul
Resmi Web Sitesi : https://www.kargomsende.com/ E-Mail:[email protected]