Kargoist gönderinizi takip etmek için altta bulunan alana takip numaranızı yazın ve “Sorgulama” butonuna basın. Kısa süre içerisinde Kargoist Kargo Takip işleminiz gerçekleşecektir.

[TABS_R id=104]

? Kargoist Kargom Nerede?

Kargoist Takip Formu

Kargoist Takip Formu

Kargoist Kargo Hizmetleri

 1. Kargolarınız 24 saatte adrese teslim olsun
 2. Evraklarınızın karşı taraftan imzaları alındıktan sonra size tekrar geri gönderilmesi işlemidir
 3. Şirketinizde bir kargo ofisi hayal edin. işte kargolarınızı kolayca teslim etmek bizle mümkün
 4. Şehir içi kargo hizmeti

Hakkında

Kargoist, teknolojik olanakları kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde kargo taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini öncelikli tutan Kargoist, kurumsal ve bireysel kargo hizmetleri sunmaktadır ve Gaziantep, Ankara ve Antalya başta olmak üzere 19 farklı şehirde hizmet vermektedir.

Kargoist Kargo Takip

Kargonuzun nerede olduğunu hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmek istiyor musunuz? Kargoİst kargo gönderi kodunuzu girerek anlık kargo takibi yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken takip kodunu kutucuğa girmek ve sorgula butonuna tıklamak. Kargo barkod sorgulama işlemi sayesinde kargonuzun güncel durumunu takip edebilirsiniz. Siz de hemen Kargoİst kargo takip işlemini gerçekleştirin ve kargonuzun nerede olduğunu öğrenin!

 
Kargoist Çalışma Saatleri
 • Hafta içi saat 16:30’a kadar verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir.
 • Cuma 16:30’dan sonra ve Cumartesi 16:30’a kadar verilen siparişler pazartesi günü teslim edilecektir.

Kargo Takip Sayfasında Hangi Bilgiler Yer Alır?

Kargoist kargo takip sayfasında, müşterilerin kargonun nerede olduğu hakkında birçok bilgi yer alır. Bu bilgiler arasında kargonun son konumu, teslim tarihi, teslim alacak kişinin kimliği ve kargonun geçmiş konumları yer alır. Ayrıca, kargonun teslim edilmesi için gereken süre ve teslimat ücreti gibi bilgiler de yer alabilir.

Kargo Takip Sayfası Nasıl Kullanılır?

Kargo takip sayfasını kullanmak oldukça kolaydır. İlk olarak, kargo takip numaranızı alın ve sayfaya girin. Daha sonra, kargonun son konumunu, teslim tarihini ve teslim alacak kişinin kimliğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca, kargonun geçmiş konumlarını da görebilirsiniz.

 1. Kargoist takip numaramı nereden öğrenebilirim?

  Kargoist takip numaranızı, kargo hizmeti aldığınız sırada size verilen kargo takip fişi veya belgesi üzerinde bulabilirsiniz.

 2. Kargoist Takip nasıl yapılır?

  Kargoist Takip işlemini yapmak için Kargoist resmi web sitesine giderek ‘Takip’ bölümünden takip numaranızı girerek sorgulama yapabilirsiniz.

 3. Kargoist Takip ücretleri nelerdir?

  Kargoist Takip işlemi ücretsizdir.

 4. Kargoist kargo hizmetleri nelerdir?

  Kargoist kargo hizmetleri arasında evrak, paket, kargo, posta, hızlı kargo, acil kargo, aynı gün teslimat, uluslararası kargo, özel kargo gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Detaylı bilgi için Kargoist müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: kargoist kargo takip, kargoist gönderi takip, kargoist takip, kargom nerede, kargoist gönderi sorgulama, kargoist kargo