? HepsiJET Kargo Takip

HepsiJET firması 2016 yılının başında kurulmuş, gün geçtikçe gelişerek hizmet ağını arttırmıştır. Bugün 35 ilde hizmet sağlayan kargo şirketi, 2000’e yakın taşıyıcısı ile kargo paketlerini sahiplerine ulaştırmaktadır.
[TABS_R id=81]
Hepsiburada Kargo Takip, Morhipo, DeFacto, Eczacıbaşı, Decathlon, Lc Waikiki, Kahve Dünyası, Beymen gibi her birisi ülke çapında meşhur onbirden fazla iş ortağına sahip olan HepsiJET, bütün bu şirketlerden yaptığınız alışverişler sonrası paketlerinizi sizlere ulaştırmaktadır. En kısa sürede teslimat ve en kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam eden firma, gün geçtikçe daha fazla noktada, daha fazla dağıtıcı ile hizmet vermektedir.

HepsiJET Gönderi Sorgulama Nasıl Yapılır?

1) HepsiJET Takip Numarası İle

HepsiJET gönderi takip işlemleri internet üzerinden kolayca yapılabiliyor. Bunun için HepsiJET gönderi takibi sisteminde şu adımları takip etmeniz yeterlidir: Gönderi takip numaranızı girmelisiniz. Ardından da ekrandaki beş basamaklı doğrulama kodunu girmelisiniz. Son olarak da Gönderiyi Sorgula sekmesine tıklamalısınız. Kargo şirketinin iş ortaklarının herhangi birisinin sitesinden yaptığınız alışverişler kargoya teslim edildiğinde tarafınıza bir kargo takip numarası tanımlanır. Mesaj ya da mail olarak HepsiJET takip no size gönderilir. 111 1111 1111 1 şablonuna uygun olarak tarafınıza gönderilen numarayı kargo şirketinin sistemine girmeniz ve sonrasında da doğrulama kodunu girip sorgulamanız yeterlidir.

HepsiJET Kargo Sorgulama Alanı

2) hepsiburada.com Üzerinden

Hepsiburada.com üzerinden verdiğiniz ve HepsiJET ile adresinize teslim edilecek ürünleri web sitesi üzerinden de kolayca takip edebilirsiniz.

Bunun için hepsiburada.com adresine kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın.

HepsiJET kargom nerede?

HepsiJET kargom nerede sorusunun cevabı için Siparişlerim menüsünü seçin.

Detayları görmek için çıkan listeden ürünü seçin.

Açılan yeni bölümden Kargo Takip linkini seçin.

3) Müşteri Hizmetleri Üzerinden

HepsiJET kargo sorgulama için müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. 0 850 558 0 333 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak veya 0549 558 03 03 numaralı whatsup bilgi hattından paketiniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

HepsiJET Kargo Çalışma Saatleri

HepsiJET kargo takip no tarafınıza e-posta, SMS olarak gönderilebileceği gibi alışveriş yaptığınız uygulamanın siparişlerin kısmında da görülebilir. Örneğin Hepsiburada’dan alışveriş yaptığınızda ve siparişiniz kargoya verildiğinde Siparişlerim, Kargo Takibi kısmında hem takip numaranızı görebilir hem de paketinizin son durumunu öğrenebilirsiniz.

Takip numaranızla sorgulama yaptığınızda dağıtım merkezinin telefon numarasını da görebilir, dilerseniz burayı arayarak da bilgi alabilirsiniz. Yine Kargo Hareketleri alanından adım adım kargonuzun hangi noktalardan geçtiğini, işlem saatlerini ve tahmini teslim zamanını öğrenebilirsiniz. Pazar günleri kapalı olan şirket, hafta içi 08:30 – 18:00 saatleri, cumartesi 08:30 – 14:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kimi zaman yoğunluğa göre çalışma saatleri değişebilmektedir.

HepsiJET İletişim Bilgileri

HepsiJET Cumartesi Günü Çalışıyor mu?

HepsiJET kargo firması pazar hariç haftanın altı günü teslimat yapmaktadır.

Trump Ofis

Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers Kule 2 Kat:2 No:12 34387
Şişli / İstanbul

Hepsijet Kargo Genel Merkez İletişim

Genel Merkez Adres: Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers Kule 2 Kat:2 No:12 34387 Şişli, İstanbul Tel: 0850 558 0 333 Fax: Bilgi yok
Resmi Web Sitesi : https://www.hepsijet.com E-Mail:[email protected]

Hepsijet Kargo Takip Anahtar Kelimeler

 • Hepsijet kargo takip

 • Hepsijet kargo takip no sorgulama

 • Hepsijet kargo kargom nerede

 • Hepsijet kargo gönderi takip

 • gönderi sorgulama

 • Hepsijet Kargo kargo takip

 • kargom nerede

 • çalışma saatleri

 • kargo ücreti hesaplama

 • müşteri hizmetleri

 • kurumsal takip

 • yurt dışı gönderi sorgulama

 • online takip

 • e-takip

 • kurye takip