Aras Kargo Takip, Aras Kargo Sorgulama

Aras Kargo Takip sorgulaması yapabilmeniz için kargonun 13 haneli kargo takip kodunu kullanınız. Kargo takip kodunuzu yukarıdaki sorgulama alanında bulunan 3 yöntemle yapabilirsiniz. Aras kargo takip kodunun tamamı rakamlardan oluşur. (Örnek Aras Kargo Takip Numarası: 7344501034697)
[TABS_R id=77]

Aras Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Aras Kargo, gönderdiğiniz ürünlerin takibini yapmanızı sağlar. Aras Kargo Takip sistemi sayesinde, gönderdiğiniz ürünlerin nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini öğrenebilirsiniz. Aras Kargo Takip sürecini nasıl yapacağınızı aşağıdaki adımlar ile anlatmaya çalışacağız:

  1. Aras Kargo Takip takip formunu bulun.
  2. Takip etmek istediğiniz kargo için, “Kargo Takip” sekmesine gidin.
  3. Takip etmek istediğiniz kargo numarasını girin ve “Takip Et” düğmesine tıklayın.
  4. Kargo durumunuzun güncel bilgilerine ulaşın. Bu bilgiler arasında, kargo nerede olduğu, teslim edileceği tarih gibi bilgiler yer alır.
  5. Kargo teslim edildiğinde, teslim alındığını onaylamak için “Teslim Alındı” düğmesine tıklayın. Bu işlemi yaptıktan sonra, kargo takip süreci tamamlanmış olur.

Aras Kargo Sorgulama

Araskargo Takip Formu

Aras Kargo Takip sistemi, gönderdiğiniz ürünlerin takibini yapmanızı sağlar. Bu sayede, ürünlerin nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini öğrenebilir ve teslim alındığını onaylayarak, kargo takip sürecini tamamlayabilirsiniz.

Telefondan Aras Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Size verilen Aras kargo takip numarası ile sorgulama yapamıyorsanız 444 25 52 telefon numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

Aras Kargo Takip No Öğrenme

Alışveriş yaptığınız e-ticaret sitesinden takip numaranızı öğrenebilirsiniz; Hesabım > Siparişlerim bölümünden. Kargo takip numaranızı eğer ulaşabiliyorsanız satıcı tarafından da temin edebilirsiniz.

Resimde gördüğünüz kırmızı içerisine alınan numaralar Aras Kargo Takip numaralarıdır.

Telefonunuza gelen bu kodu sitemizdeki Aras Kargo Takip kutucuğundan sorgulamak için kullanabilirsiniz.

Kargom ne zaman gelecek?

Aras Kargo teslim süresi ortalama 2 iş günüdür. Gönderilerin yoğun olduğu günlerde bu süre artış gösterebilir.

Çalışma Saatleri

  • Hafta içi 08.30 – 18.00
  • Cumartesi 08.30 – 15.00
  • Pazar günleri Kapalı.

Aras Kargo Resmi Web Sitesi : https://www.araskargo.com.tr

Genel Müdürlük Telefon : 0 (216) 538 55 00

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

444 25 52

Aras Kargo Çalışma Saatleri Kaçtır?

Aras Kargo Şubeleri hafta içi 09:00 – 18:00 açıktır. Şubeler hafta sonu ise 09:30 – 15:00 arası hizmet vermektedir. Aras Kargo dini bayramlarda ve diğer resmi tatillerde hizmet vermemektedir. Bu saatler genel iletişim ve hizmet saatleridir. Kargo teslim süreleri ise bulunduğunuz yerde ki personele bağlı olarak saat 19:00 ve 21:00’e kadar uzayabilir.

Aras Kargo Genel Müdürlük Adresi Nedir?

Rüzgarlıbahçe Mh. Yavuz Sultan Selim Cd. Aras Plaza No:2, 34820 Kavacık Beykoz İstanbul