AGT Kurye Kargo, Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenli bir şekilde kargo gönderilerinizi taşımak için hizmet vermektedir. AGT Kurye Kargo Takip sayfamız ile kargonuzun nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini kolayca sorgulayabilirsiniz.

[TABS_R id=75]

AGT Kargo Takip Nasıl Yapılır?

 • Yukarıdaki boşluğa AGT kargo takip numaranızı yazınız.
 • Boşluk veya özel karakter girmediğinize emin olduktan sonra “Sorgula” butonuna basın.
 • Kargonuzun tüm detayları ekrana gelecektir.

AGT Kargom Nerede?

Kargolama sisteminde kullanılan kişisel verilerin korunması üçüncü bir şahıs ile kargolama sürecinde özel bilgilerin paylaşılmaması ve gizliliğin korunması anlamına gelmektedir. Kargolama sürecinde detaylı bilgilere ulaşabilmek, AGT kargo kargom nerede bilgisi için kargo firmasına ait oluşturulmuş uygulama üzerinden de takip yapılabilmektedir. Kargo takip alanı kullanılarak gönderilen hangi şubede olduğu da sorgulanabilmekte ve görülebilmektedir.

AGT Kurye Sorgulama, AGT Kargo Sorgulama

AGT Kurye Kargo takip numarası aracılığı ile kargonuzun durumunu online olarak sorgulayabilirsiniz. Ayrıca, AGT Kurye Kargo uygulaması veya internet sitesi aracılığıyla da kargonuzun takibini yapabilirsiniz.

Kargonun detaylı bilgilerini bu şekilde öğrenebilirsiniz. Kargo takibi yaparken herhangi bir problem ile karşılaşıldığında veya gönderi numarası kayıt altına alınmadığında kargo şubesi aranarak konu hakkında daha detaylı bilgi alabilmek mümkün hale gelir. Kargo takip numarası üzerinden yapılan gönderi hareketlerinin takibinde oluşabilecek herhangi bir aksaklıkta ani olarak duruma müdahale edebilmek daha kolay hale gelmiştir.

AGT Kurye Hakkında

AGT Kurye Whatsapp HattıAGTkurye Canli Destek

AGT Kurye Kargo, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yer alan şubeleri, mobil dağıtım alanları ve profesyonel çalışanları ile kargolarınızı güvenle ve hızlıca taşımaktadır. Kargolama sisteminde kullanılan kişisel verilerin korunması üçüncü bir şahıs ile kargolama sürecinde özel bilgilerin paylaşılmaması ve gizliliğin korunması anlamına gelmektedir. AGT Kurye Kargo Takip sayfamızda, AGT kargo takip numaranızı girerek kargonuzun nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini anında öğrenebilirsiniz.

Ayrıca, kargo takip numarası ile yaptığınız sorgulamalarda bir sonuç alamıyorsanız veya numaranızın yanlış olduğunu düşünüyorsanız, AGT kargo müşteri hizmetleri arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

 • AGT Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 480 76 77

AGT Kurye Kargo, teslimat süresi ve ücretleri konusunda da müşterilerine esnek seçenekler sunmaktadır. Kargo ücretleri gönderinin ağırlığına ve genişliğine göre değişebilir ancak en hafif ve hacmi en küçük bir paket için Türkiye genelinde standart bir ücret olarak 10-12 TL arasında olabilir. Teslimat süresi ise 0-600 km mesafede 1 gün içinde gerçekleştirilirken, 600 km’den daha uzak mesafelerde en geç 2 gün içinde teslim edilmektedir.

AGT Kurye Kargo çalışma saatleri hafta içi 08:30 – 18:30 arasında, hafta sonu Cumartesi 08:30 – 15:30 arasında ve Pazar günleri kapalıdır. AGT Kurye Kargo, dini bayramlarda ve diğer resmî tatillerde de hizmet vermemektedir. AGT Kurye Kargo olarak, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutuyoruz ve kargolama sürecinde herhangi bir problem yaşayan müşterilerimize hızlı ve etkili bir şekilde çözüm sunmak için çalışıyoruz.

Ayrıca, müşterilerimize en güncel ve doğru bilgiye erişebilmeleri için çeşitli kanallar aracılığıyla destek sunuyoruz. Örneğin, AGT Kurye Kargo müşteri hizmetleri numarası (0850 202 0 202) veya en yakın kargo şubesine ulaşarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca, AGT Kurye Kargo uygulaması veya internet sitesi aracılığıyla da kargonuzun takibini yapabilirsiniz. AGT Kurye Kargo olarak, sizlere en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapıyoruz ve her zaman sizlerin memnuniyetini öncelikli tutuyoruz.

Web adresi: https://www.agtkurye.com.tr/

 • 1 Kg 34-55 TL
 • 2 Kg 45-70 TL
 • 3 Kg 60-100 TL
 • 4 Kg 75-130 TL
 • 5 Kg 90-160 TL
 • 6 Kg 100-180 TL
 • 7 Kg 110-200 TL

 1. AGT Kurye Takip nasıl yapılır?

  AGT Kurye Takip işlemini yapmak için AGT resmi web sitesine giderek ‘Kurye Takip’ bölümünden takip numaranızı girerek sorgulama yapabilirsiniz.

 2. Kurye takip numaramı nasıl öğrenebilirim?

  Kurye takip numaranızı, kurye hizmeti aldığınız sırada size verilen kurye takip fişi veya belgesi üzerinde bulabilirsiniz.

 3. AGT Kurye takip ücretleri nasıl hesaplanır?

 4. AGT Kurye takip ücretleri nasıl hesaplanır?

  AGT Kurye takip ücretleri, gönderinin ağırlığı, boyutu, teslimat adresi ve hizmetin türüne göre değişebilir. Ücretler hakkında detaylı bilgi almak için AGT müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

 5. AGT Kurye hizmetleri nelerdir?

  AGT Kurye hizmetleri arasında evrak, paket, kargo, posta, hızlı kurye, acil kurye, aynı gün teslimat, uluslararası kurye, özel kurye gibi birçok seçenek bulunmaktadır.